оцінка бізнесу

 

оцінка бізнесу

оцінка бізнесу, оцінка вартості бізнесу, методи оцінки бізнесу, оцінка бізнес плану, оцінка ефективності бізнесу, оцінка бізнесу скачати, оцінка вартості підприємства бізнесу, оцінка ризиків бізнесу, приклад оцінки бізнесу, оцінка підприємства бізнесуОцінка бізнесу 

 

Серед послуг тих, що надаються нашою компанією, найбільш поширеними є такі, як незалежна оцінка бізнесу.

 

Оцінка бізнесу є визначення ринкової вартості компанії, яка з найбільшою мірою вірогідності буде купівельною ціною даного підприємства (в разі намірів про продаж бізнесу).

 

Оцінка бізнесу - це визначення в грошовому вираженні вартості, яка може бути найбільш вірогідною підкупною ціною підприємства як товару. Прибутковий бізнес ще більш коштовний і найбільш вигідніший, товар.

 

При цьому варто не забувати, що за такий товар можна переплатити значну ціну. Для того що б знати найбільш вірогідну ціну бізнесу, що купується, – потрібно замовити оцінку бізнесу.

 

Оцінка бізнесу при продажі або покупці в зарубіжних країнах, це обов'язковий захід, без якого не обходиться жоден інвестор.  

 

Ми пропонуємо широкий пакет послуг у сфері оцінки бізнесу, нерухомості, акцій, інтелектуальної власності. 

 

Для власників бізнесу ми пропонуємо комплексну фінансову діагностику. На підставі такого комплексного аналізу визначається реальна оцінка бізнесу, як майнового комплексу, здатного приносити прибуток.  

 

Для можливих перспектив подальшого розвитку підприємства, допоможемо визначити слабкі і сильні сторони вашого бізнесу.

 

Головне завдання нашої компанії - забезпечити найбільший комфорт всіх наших послуг, для наших клієнтів, при їх мінімальних витратахСоздан 10 окт 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
s2improve FINDAUTO REMONT